فروشگاه ماهی مارت اولین و بزرگترین مرجع تخصصی آبزیان خوراکی دریایی (ماهی ،میگو و …) در کشور از سال 1396 با پشتیبانی و حمایت صیادان و شرکت های فرآوری آبزیان استان بوشهر و گروه مجرب در تجارت الکترونیک شروع به فعالیت نموده که بتواند تمامی محصولات آبزیان دریایی را بدون واسطه گری بدست مصرف کننده و توزیع کننده های کشور برساند.

فروشگاه ماهی مارت یک توزیع کننده و عمل آوری کننده غذاهای دریایی تازه (fresh) با سرویس دهی کامل است. ما در طی 6 روز هفته، با استفاده از وسایل حمل مخصوص سفارشات شما در سطح شهرهای تهران ، کرج، مشهد درب منازل تحویل می دهیم. طیف وسیعی از محصولات و خدمات را در این زمینه با استفاده از پرسنل متبحر و آموزش دیده برای برآورده ساختن و پشتیبانی از نیازمندی های شما مهیا نموده ایم. هر چند ممکن باشد که خودتان نیز در زمینه خوراکی های دریایی آشنایی داشته باشید اما اجازه دهید تا این مهم را ما به عهده گیریم. قدرت خرید و امکانات ما این نیرو و توان را به ما می دهد که فهرستی از اجناس و خدمات را ارائه نمائیم که بی رقیب باشد. ما همچنین توانایی این را داریم که بتوانیم در لیست محصولات خود، محصولات ویژه و کمیاب را در انواع سایز به مشتریان خود ارائه دهیم.


فروشگاه ماهی مارت با معرفی کلیه کالاها و خدمات بازرگانی و تجاری خود در این پایگاه الکترونیکی ، آماده دریافت هرگونه پیشنهاد یا درخواست همکاری است.

میلاد تمجیدی

در خبرنامه ما عضو شوید و از تخفیفات ما آگاه شوید